Andrea.

 
Dobrý den,
jmenuji se Andrea Máčalíková a jsem terapeutka a
lektorka transformačních kurzů
Cesta k Vnitřní Svobodě a  Kvantování srdcem


Jsem člověk, který si prošel krizemi, člověk, který našel sám sebe, člověk, který konečně dělá to, co miluje. A rozhodla jsem  se, že si to nenechám pro sebe. Že to chci předávat dál. 
Několik let jsem žila v Severní Africe, kde jsem si uvědomila, že můj život potřebuje změnu. Dva vysokoškolské tituly, které mi zdobí nástěnku, dnes vůbec nepoužívám, jsem člověk, který zastává praxi, ne teorii.  Jsem přímou studentkou Dr. Richarda Bartletta, který položil základy Matrix Energetics/kvantování a dokázal pojmenovat principy, které fungují. Mám manžela, dvě děti a psa. 

Původně jsem fyzioterapeutka - pracovala jsem se seniory, s dětmi s postižením ve stacionáři, s běžnou populací, která má "běžné" civilizační choroby. Během mé praxe jsem více a více přemýšlela o tom, proč se klienti vracejí se svým onemocněním. Že se jim uleví pouze na chvíli. Unavovalo mě to. Chtěla jsem něco, co jejich problém vyřeší jednou pro vždy. 

Vše se totiž v nemocnici řešilo pouze na fyzické úrovni. Nikdo nepracoval holisticky, tedy že vnímal tělo, duši i mysl jako jeden celek.

Začala jsem se zajímat o psychosomatiku a psychoterapii. Snažila jsem se nahlédnout ke všem směrům, které mířily k tomu, aby klienti dokázali opustit své staré vzorce a tím pádem odcházeli uzdravení. 

Moje nová cesta začala u techniky EFT, která mi otevřela brány světa, ve kterém jsem dodnes. Je to skvělá metoda, díky které jsou výsledky viditelné a kvalitní. Energetická psychologie je zajímavá odnož klasické psychologie a psychoterapie. Díky ní se mi hodně změnil život, ale hledala jsem něco, co urychlí moji práci. A moje cesta pokračovala.

Nechtěla jsem "trápit" klienty na terapii 4 hodiny, chtěla jsem něco, co dokáže pomoct do 60 minut. Během let jsem se zdokonalovala a pilovala své vlastní postupy a techniky, které mi dnes pomáhají při práci s klienty a tyto věci předávám lidem na kurzech, aby si dokázali pomoct sami. Aby nemuseli chodit k terapeutům, ale aby měli nástroje, díky kterým si vytvoří život takový, jaký chtějí. Aby si dokázali vyřešit příčinu svého problému a následně si nastavili to, jak to chtějí nově mít.
Je to velmi jednoduché a naučí se to opravdu každý. 


Velký posun ve své praxi vnímám objevení techniky Matrix Energetics od Dr. Richarda Bartletta, která mi dodala to, co jsem potřebovala. Jedná se o velmi moderní  techniku, která je založená na poznatcích kvantové fyziky. 

Spojila jsem dva různé způsoby práce, EFT a kvantování dle Dr. Bartletta, které jsem doplnila o mé vlastní zkušenosti, poznatky a techniky.

Dohromady to dává celek, kterému říkám  Cesta Vnitřní Svobody a to na svých kurzech předávám lidem, kteří se rozhodli vzít svůj život do vlastních rukou.

Děkuji, že jste se dostali až sem.
A přeji Vám hodně štěstí na vaší cestě vnitřní svobody.

Ráda budu průvodcem na vaší cestě.

                                                                                                                                        Andrea.


Moje články, které vám přiblíží, jak vnímám život a co předávám na svých kurzech.