Andrea.

 
Dobrý den,
jmenuji se Andrea Máčalíková a jsem terapeutka a
lektorka transformačních kurzů
Cesta k Vnitřní Svobodě, Kvantování srdcem a nově Aktivuj svoji duchovní DNA

Jsem přímou studentkou Dr. Richarda Bartletta, který položil základy Matrix Energetics a je největším světovým propagátorem a autorem kvantové terapie. 


Původně jsem fyzioterapeutka - pracovala jsem se seniory, s dětmi s postižením ve stacionáři, s běžnou populací, která má "běžné" civilizační choroby. Během mé praxe jsem více a více přemýšlela o tom, proč se klienti vracejí se svým onemocněním. Že se jim uleví pouze na chvíli. Unavovalo mě to. Chtěla jsem něco, co jejich problém vyřeší jednou pro vždy. 

Vše se totiž v nemocnici řešilo pouze na fyzické úrovni. Nikdo nepracoval holisticky, tedy že vnímal tělo, duši i mysl jako jeden celek.

Začala jsem se zajímat o psychosomatiku a psychoterapii. Snažila jsem se nahlédnout ke všem směrům, které mířily k tomu, aby klienti dokázali opustit své staré vzorce a tím pádem odcházeli uzdravení. 

Moje nová cesta začala u techniky EFT, která mi otevřela brány světa, ve kterém jsem dodnes. Je to skvělá metoda, díky které jsou výsledky viditelné a kvalitní. Energetická psychologie je zajímavá odnož klasické psychologie a psychoterapie. Díky ní se mi hodně změnil život, ale hledala jsem něco, co urychlí moji práci. A moje cesta pokračovala.

Nechtěla jsem "trápit" klienty na terapii 4 hodiny, chtěla jsem něco, co dokáže pomoct do 60 minut. Během let jsem se zdokonalovala a pilovala své vlastní postupy a techniky, které mi dnes pomáhají při práci s klienty a tyto věci předávám lidem na kurzech, aby si dokázali pomoct sami. Aby nemuseli chodit k terapeutům, ale aby měli nástroje, díky kterým si vytvoří život takový, jaký chtějí. Aby si dokázali vyřešit příčinu svého problému a následně si nastavili to, jak to chtějí nově mít.
Je to velmi jednoduché a naučí se to opravdu každý. 

Velký posun ve své praxi vnímám objevení techniky Matrix Energetics od Dr. Richarda Bartletta, která mi dodala to, co jsem potřebovala. Jedná se o velmi moderní  techniku, kterou dnes s láskou předávám dál. Mé kurzy jsou velmi osobní, pro menší počet účastníku.  Chci, aby se to naučil každý. 


Spojila jsem dva různé způsoby práce, EFT a kvantovou terapii dle Dr. Bartletta, které jsem doplnila o mé vlastní zkušenosti, poznatky a techniky, které jsem získala díky vlastní praxi a práci s klienty. 

Dohromady to dává celek, kterému říkám Cesta Vnitřní Svobody a Kvantování srdcem v Matrixu a to na svých kurzech předávám dále. 

Děkuji za pozornost, že jste došli až sem.

:)

                                                                                                                                        Andrea.


Moje články, které vám přiblíží, jak vnímám život a co předávám na svých kurzech.